Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

8 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace Na schůdkách

Restaurace se nachází v poklidné části obce Hamr, lidově nazývané Starý Hamr. K dispozici je výčep pro 50 osob, terasa s 35 místy a zahrádka pro 25 osob. K pivu jsou v nabídce studená jídla. Hosté si mohou zahrát kulečník, šipky, šachy, karetní hry i výherní automaty.

Součástí restaurace je kavárna, která se nachází v 1. patře. Je zde kompletně zařízený bar s výčepní stolicí. Kavárna není po většinu roku v trvalém provozu. Je určena hlavně pro akce soukromého rázu jako jsou oslavy narozenin, abiturientské večírky, srazy spolužáků. V zadní části kavárny je umístěn taneční parket, který je využíván převážně v zimních měsících, kdy je zde každý pátek diskotéka. V prostorách kavárny také každoročně probíhají oslavy příchodu Nového roku.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba