Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Na Schůdkách

Restaurace se nachází v poklidné části obce Hamr, lidově nazývané Starý Hamr. K dispozici je výčep pro 50 osob, terasa s 35 místy a zahrádka pro 25 osob. K pivu jsou v nabídce studená jídla. Hosté si mohou zahrát kulečník, šipky, šachy, karetní hry i výherní automaty. Součástí restaurace je kavárna, která se nachází v 1. patře. Je zde kompletně zařízený bar s výčepní stolicí. Kavárna není po většinu roku v trvalém provozu. Je určena hlavně pro akce soukromého rázu jako jsou oslavy narozenin, abiturientské večírky, srazy spolužáků. V zadní části kavárny je umístěn taneční parket, který je využíván převážně v zimních měsících, kdy je zde každý pátek diskotéka. V prostorách kavárny také každoročně probíhají oslavy příchodu Nového roku.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO