Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Na Schůdkách

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace působí jednoduchým dojmem, obsluha je velmi příjemná. Ceny jsou ovšem vzhledem ke kvalitě jídla a lokalitě trochu vyšší. Pizza je zde výborná, saláty ovšem nedoporučuji (míchaný salát je zde šopák bez sýru). Výborné sudové víno z místní vinárny. Rodinná atmosféra. Návštěvu doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi příjemná obsluha, příjemné prostředí na posezení po dlouhém dni v práci nad sklenkou dobrého vína. Dali jsme si pizzu, byla dobrá, tenké těsto (to máme rádi) a dobře sladěné ingredience. Je to příjemná zastávka, kde je klidné prostředí a celkem dobré jídlo a výborné víno. Doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
POsezení v této restauraci bylo velmi příjemné, obsluha je vstřícná a mají výborné rozlévané červené víno (Merlot) z vinárny od naproti. Jídelní lístek nabízí takovou klasiku českých restaurací (tím nemyslím tradiční česká jídla, ale různé steaky, pizzy a saláty), ale snad i mlsnější jazýček si vybere. Trochu škoda příloh, protože pokud nechcete nic smaženého, máte na výběr jen vařené brambory nebo rýži. Posezení se nám tu líbilo, určitě přijdeme zase.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemný personál, ačkoli měli úplně narváno byl ochotný se s námi velmi slušně bavit a za to ode mě tato restaurace 5*. Jídlo bylo také skvělé, takže co dodat. Mohu pouze doporučit.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO