Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Na Schůdkách

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi příjemná obsluha, příjemné prostředí na posezení po dlouhém dni v práci nad sklenkou dobrého vína. Dali jsme si pizzu, byla dobrá, tenké těsto (to máme rádi) a dobře sladěné ingredience. Je to příjemná zastávka, kde je klidné prostředí a celkem dobré jídlo a výborné víno. Doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
POsezení v této restauraci bylo velmi příjemné, obsluha je vstřícná a mají výborné rozlévané červené víno (Merlot) z vinárny od naproti. Jídelní lístek nabízí takovou klasiku českých restaurací (tím nemyslím tradiční česká jídla, ale různé steaky, pizzy a saláty), ale snad i mlsnější jazýček si vybere. Trochu škoda příloh, protože pokud nechcete nic smaženého, máte na výběr jen vařené brambory nebo rýži. Posezení se nám tu líbilo, určitě přijdeme zase.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemný personál, ačkoli měli úplně narváno byl ochotný se s námi velmi slušně bavit a za to ode mě tato restaurace 5*. Jídlo bylo také skvělé, takže co dodat. Mohu pouze doporučit.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO