Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Na Schůdkách

Restaurace Na Schůdkách má na svém jídelníčku českou kuchyň či klasické steaky. Mimo jiné můžete ochutnat domácí pizzu. Jsou tu 2 salonky, jeden z toho je nekuřácký s dětským hřištěm. Druhý je kuřácký a klimatizovaný. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace působí jednoduchým dojmem, obsluha je velmi příjemná. Ceny jsou ovšem vzhledem ke kvalitě jídla a lokalitě trochu vyšší. Pizza je zde výborná, saláty ovšem nedoporučuji (míchaný salát je zde šopák bez sýru). Výborné sudové víno z místní vinárny. Rodinná atmosféra. Návštěvu doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi příjemná obsluha, příjemné prostředí na posezení po dlouhém dni v práci nad sklenkou dobrého vína. Dali jsme si pizzu, byla dobrá, tenké těsto (to máme rádi) a dobře sladěné ingredience. Je to příjemná zastávka, kde je klidné prostředí a celkem dobré jídlo a výborné víno. Doporučujeme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO