Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Šancích

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace v klidném prostředí s krásnou terasou. Jídlo ( kuřecí paličky s rýží) bylo vyborne .Jedinou vadou na kráse byla obloha. Ta se k tomuto jídlu absolutně nechodila. Navíc utopena v omáčce. Všiml jsem si ze Oblohu dávají na každy talíř at uz ma nebo nemá opodstatnění .
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace se nachází mimo hlavní ruch města. Je kousek u Hostivařské přehrady, volný prostor pro děti. Pro malé děti hřiště a prolejzačky. Na rodinný oběd skvělé prostředí a dobrá kuchyně.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Pro nas nova restaurace .Vyzkoušeli jsme cesnecku která byla chuťové dobra možná příliš na můj vkus mastná ale vše v mezích . Burger - výborný . hermelin nakladany - málo vyzraly . Grilovaný hermelin - nejslabší .Nejen ze ho byli jen půl -což obsluha avizovala ale grilovaný ? Určitě nebyl - jen ohraty. Obsluha pozorna
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
škoda, že je podnik kuřácký, obsluha bývá často katastrofická, tentokrát byla paní servírka milá, ale pouze jedna na páteční večer - moc nestíhala, jídlo a pivo dobré, v létě hezké posezení venku na terase :)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO