Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 60 %     hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Rychtě Chodov

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
V prazdne hospode jsme si vydupali piti po 30 minutach. O jidelni listek jsme museli po pulhodine pozadat, ale na jidlo uz jsme cekat nedokazali. Absolutni neochota tady vladne jiz roky. Rozhodne sem nechodte.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Do teto restaurace jsme zasli, protoze ji mame pres ulici. Ale kdyz si cca po 15minutach vsimla servirka ze jsme prisli, a to krome nas tam bylo dalsich max 5 lidi, po dalsich 15 minutach donesla piti, ani se nezeptala zda budem jist a tak jsme si o listek rekli sami, ale usoudili jsme ze bychom cekali dlouho tak jsme si radsi neobjednali. Servirka pri komunikaci koukala do zeme a nebylo ji ani rozumet. Mozna pres obedy tam kmitaji, ale navecer uz by tam clovek odesel i bez placeni. Takze nedoporucuji
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Neurazí ani nenadchne. Jídlo kvalitou i cenami průměrné, stejně tak obsluha a prostředí restaurace. Měla jsem zde polední menu. Sice jsem se najedla, ale nijak zvlášť jsem si nepochutnala.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klidné a příjemné prostředí se zahrádkou a vynikající dopravní obsluhou.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO