Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Růžek

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc hezká stylová restaurace, velké plus, že je nekuřácká. Velký výběr obědového menu, všem nám chutnalo. Obsluhující slečny velmi příjemné, se zájmem, zda jsme byli spokojeni.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět jsme navštívili tuto restauraci. Příjemné prostředí, velice dobré Postřižinské pivo. Žádné podmíráky. Dámská obsluha je velice příjemná a vstřícná. Jídlo bylo vynikající a porce velké. Nebyl problém si zbytek nechat zabalit domů. Syn je hyperkinetický, ale obsluha jeho chování zvládala ne jedničku. Nebyl žádný problém. Máme tuto restauraci velice rádi a opět se sem vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ještě pamatuji bývalý ruzek a musím říct že tady se mi líbilo o dost vic. Jsem nadšena z černého postrizinskeho piva a prostředí celkove. Kuchyně taky předvedla dobrý výkon:)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velice příjemná restaurace, nekuřácká. Krásné prostředí, čistota. Slušný výběr jídla i pití, velké porce. Překvapilo mě, že v poledne bylo málo lidí. Možná kdyby trochu zmenšili porce a snížili cenu, přitáhli by na oběd více lidí.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO