Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Růžek

Zrekonstruovaná a stylově vybavená restaurace se nachází v historickém centru Chrudimi. S kapacitou 75 míst uvnitř a 30 míst na zahrádce ,vynikající kuchyní, ochotnou a profesionální obsluhou, je restaurace tím pravým místem pro Vás. Vyjímečnost restauraci dává i fakt ,že jako jediní na chrudimsku Vám tu mohou nabídnout výborné Postřižinské pivo jako je Světly, či tmavý Ležák 11, Jubilejní ležák 12, Něžný Barbar 13.. piva, která získala nejedno ocenění. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc hezká stylová restaurace, velké plus, že je nekuřácká. Velký výběr obědového menu, všem nám chutnalo. Obsluhující slečny velmi příjemné, se zájmem, zda jsme byli spokojeni.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět jsme navštívili tuto restauraci. Příjemné prostředí, velice dobré Postřižinské pivo. Žádné podmíráky. Dámská obsluha je velice příjemná a vstřícná. Jídlo bylo vynikající a porce velké. Nebyl problém si zbytek nechat zabalit domů. Syn je hyperkinetický, ale obsluha jeho chování zvládala ne jedničku. Nebyl žádný problém. Máme tuto restauraci velice rádi a opět se sem vrátíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO