Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

2 fotografie
Na mapě

Informace Restaurace Na Růžku

Tato restaurace patří právem k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším podnikům v centru jihočeského lázeňského města Bechyně.

Nabízí Vám příjemné posezení v jídelně s krbem. V létě navíc můžete trávit své chvíle pohody na venkovním posezení pod slunečníky.

Přijďte si vybrat ze široké nabídky hotových a minutkových jídel.
Těší se na Vaši návštěvu!

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Řízek
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Pěkná klasická hospůdka, jídlo průměrné, vybrali jsme si z poledního menu vrabce se zelím a houskovým knedlíkem. Maso bylo trochu více opečené, možná by se dalo říci lehce připálené.Obsluha i prostředí v pořádku

Renata Malá
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba