Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 65x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Na Rozhraní

Přehled hodnocení
91% celkově
93% personál
87% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 31x
4 26x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Už po několikáté jsme zašly na polední meníčko. Obsluha je tady velmi příjemná a opravdu profesionální. Prostředí hezké a jídlo vždy dobře upravené a dochucené.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Na Rozhraní. Hezká restaurace s příjemnou atmosférou i usměvavou obsluhou. Obsluha rychlá a profesionální. Velmi dobře vaří a pivo chutná taky skvěle. Rozhodně jedna z dalších restaurací v Praze, které rozhodně doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rady jsem s přítelkyní chodíme, vaří výborně, personál je na výborné úrovni. Porce dávají tak velké, že i chlap má někdy co dělat :-D. Za mě super restaurace s pěkným interiérem v dobré lokalitě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vinárna Na Rozhraní nás okouzlila svým příjemným prostředím. Na polední meníčko zde mají rozmanitý výběr jídel. Kuřecí špíz s hranolkami byl chuťově výborný. Obsluha rychlá a profesionální.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci Na Rozhraní jsem byla moc spokojená. Prostředí velmi příjemné a servírky milé a opravdu profesionální. Jídlo výborně dochucené, maso měkké a šťavnaté.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Na Rozhraní jsme byli spokojeni jako vždy se skvělou, milou vstřícnou, ochotnou a profesionální obsluhou i jídlem (králičí hřbet se špenátem vynikající, palačinka s kuřecím masem i svíčková taktéž). Jediné, co mě zarazilo, bylo skokové zdražení piva (a částečně i jídla). Nelíbí se mi, že většina restaurací využila zavedení EET k neodpovídajícímu zdražování. Náklady na EET nemohou být důvodem. Nepodezírám zrovna tuto restauraci ze zatajování tržeb (což vede některé restaurace ke zdražení, aby kompenzovali "ztráty"), tím spíš si myslím, že se zvyšováním cen mohli provozovatelé počkat, aby se to právě s tím nezačalo spojovat. Postupné zdražování chápu, je logické a rozhodně má většíí psychologický efekt, než skokové. Budeme to chvíli "vydejchávat".
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše bylo vynikajíc, jen máme raději ke svíčkové houskové knedlíky, ne ty karlovarské, ale je to teď takový trend, tak snad příště, mladším to nevadí, ale jdva jsme byli stará škola. Všichni se starali a byli milí. Nic nebylo ponecháno náhodě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V této restauraci bylo jako vždy výborné jídlo, klidné prostředí, příjemný personál. Chodíváme sem (mimo jiné) i na rodinné oslavy a jsme vždy velmi spokojeni.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO