Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 55x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Na Rozhraní

Přehled hodnocení
87% celkově
91% personál
83% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 23x
4 24x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
i was positively surprise with my meal at na rozhrani and the place is not your typical czech restaurant. also, the service was brilliant (both in czech and english)!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Především musím vyseknout poklonu personálu, který po celou dobu našeho pobytu v restauraci udržel vysoký standard služeb. Slečna servírka byla milá a zvládala nás obsluhovat s nemizejícím úsměvem, přestože restaurace byla tentokrát zcela obsazená (což bylo jediné mínus pro naše přátelské posezení, protože jsme se špatně slyšeli). Králičí hřbet byl vynikající, stejně jako ostatní jídla, která si dali kolegové. A pivo také jako vždy bylo jako křen.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné a čistě prostředí, příjemná a rychlá obsluha, výborné a chutné jídlo. Stylová swingová hudba příjemně umocnila kulinářský zážitek ze stesku z vepřové panenky se švestkovou o omáčkou. Navíc nabídka dětského menu pro nejmenší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Na rozhraní je podnik, který nikdy nezklame. Prostředí je příjemné, stěny obložené dřevem, nevtíravá hudba a k tomu vstřícná a profesionální obsluha (pokaždé, nemění se to se směnami). Jídlo standardně výborné, vždy čerstvě upravené. A korunuje to výborná Plzeň. Chodíme sem rádi.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na Rozhraní je naše "rodinná" restaurace. Zatím nikdy nezklamala. Tentokrát jsme šli na rychlou večeři před divadlem, omezili jsme se tudíž jen na jedno jídlo pro každého: výborné široké nudle s kuřecím masem, tradičně lahodné cukety plněné šlehaným kozím sýrem a fazolky se slaninou. Jen jelení kýta mohla být trochu méně propečená, aby zůstala šťavňatější. Vše korunovala vynikající Plzeň a výborné espresso.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy jsme byly (6 dam) spokojeny. Jelení steak, palačinka s kuřecím masem, plněná cuketa i grilovaná zelenina - vše výborné, Plzeň jako vždy jako křen a chválily i ty dámy, které si daly červené víno. Personál tradičně pozorný, ochotný, vstřícný a milý.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
The service is as always very good and friendly. The food is been served in a timely manner which is more then acceptable. The food itself is a tasty one well cooked.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Its always a pleasure to visit the restaurant. the waiters are very courteous and fast at the same time. the food is very recommendable. Tho just a little bit expensive compared to the other local restaurants.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO