Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 58x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Na Rozhraní

Přehled hodnocení
88% celkově
92% personál
85% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 25x
4 25x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Na Rozhraní jsme byli spokojeni jako vždy se skvělou, milou vstřícnou, ochotnou a profesionální obsluhou i jídlem (králičí hřbet se špenátem vynikající, palačinka s kuřecím masem i svíčková taktéž). Jediné, co mě zarazilo, bylo skokové zdražení piva (a částečně i jídla). Nelíbí se mi, že většina restaurací využila zavedení EET k neodpovídajícímu zdražování. Náklady na EET nemohou být důvodem. Nepodezírám zrovna tuto restauraci ze zatajování tržeb (což vede některé restaurace ke zdražení, aby kompenzovali "ztráty"), tím spíš si myslím, že se zvyšováním cen mohli provozovatelé počkat, aby se to právě s tím nezačalo spojovat. Postupné zdražování chápu, je logické a rozhodně má většíí psychologický efekt, než skokové. Budeme to chvíli "vydejchávat".
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše bylo vynikajíc, jen máme raději ke svíčkové houskové knedlíky, ne ty karlovarské, ale je to teď takový trend, tak snad příště, mladším to nevadí, ale jdva jsme byli stará škola. Všichni se starali a byli milí. Nic nebylo ponecháno náhodě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V této restauraci bylo jako vždy výborné jídlo, klidné prostředí, příjemný personál. Chodíváme sem (mimo jiné) i na rodinné oslavy a jsme vždy velmi spokojeni.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
i was positively surprise with my meal at na rozhrani and the place is not your typical czech restaurant. also, the service was brilliant (both in czech and english)!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Především musím vyseknout poklonu personálu, který po celou dobu našeho pobytu v restauraci udržel vysoký standard služeb. Slečna servírka byla milá a zvládala nás obsluhovat s nemizejícím úsměvem, přestože restaurace byla tentokrát zcela obsazená (což bylo jediné mínus pro naše přátelské posezení, protože jsme se špatně slyšeli). Králičí hřbet byl vynikající, stejně jako ostatní jídla, která si dali kolegové. A pivo také jako vždy bylo jako křen.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné a čistě prostředí, příjemná a rychlá obsluha, výborné a chutné jídlo. Stylová swingová hudba příjemně umocnila kulinářský zážitek ze stesku z vepřové panenky se švestkovou o omáčkou. Navíc nabídka dětského menu pro nejmenší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Na rozhraní je podnik, který nikdy nezklame. Prostředí je příjemné, stěny obložené dřevem, nevtíravá hudba a k tomu vstřícná a profesionální obsluha (pokaždé, nemění se to se směnami). Jídlo standardně výborné, vždy čerstvě upravené. A korunuje to výborná Plzeň. Chodíme sem rádi.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na Rozhraní je naše "rodinná" restaurace. Zatím nikdy nezklamala. Tentokrát jsme šli na rychlou večeři před divadlem, omezili jsme se tudíž jen na jedno jídlo pro každého: výborné široké nudle s kuřecím masem, tradičně lahodné cukety plněné šlehaným kozím sýrem a fazolky se slaninou. Jen jelení kýta mohla být trochu méně propečená, aby zůstala šťavňatější. Vše korunovala vynikající Plzeň a výborné espresso.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO