Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 55x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Na Rozhraní

Restaurace Na Rozhraní nabízí ve svém jídelníčku jídla jak české, tak mezinárodní a vegetariánské kuchyně. Je zde možné uspořádat oslavy, večírky svatby apod.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
i was positively surprise with my meal at na rozhrani and the place is not your typical czech restaurant. also, the service was brilliant (both in czech and english)!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Především musím vyseknout poklonu personálu, který po celou dobu našeho pobytu v restauraci udržel vysoký standard služeb. Slečna servírka byla milá a zvládala nás obsluhovat s nemizejícím úsměvem, přestože restaurace byla tentokrát zcela obsazená (což bylo jediné mínus pro naše přátelské posezení, protože jsme se špatně slyšeli). Králičí hřbet byl vynikající, stejně jako ostatní jídla, která si dali kolegové. A pivo také jako vždy bylo jako křen.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné a čistě prostředí, příjemná a rychlá obsluha, výborné a chutné jídlo. Stylová swingová hudba příjemně umocnila kulinářský zážitek ze stesku z vepřové panenky se švestkovou o omáčkou. Navíc nabídka dětského menu pro nejmenší.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO