Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 58x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Na Rozhraní

Restaurace Na Rozhraní nabízí ve svém jídelníčku jídla jak české, tak mezinárodní a vegetariánské kuchyně. Je zde možné uspořádat oslavy, večírky svatby apod.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Na Rozhraní jsme byli spokojeni jako vždy se skvělou, milou vstřícnou, ochotnou a profesionální obsluhou i jídlem (králičí hřbet se špenátem vynikající, palačinka s kuřecím masem i svíčková taktéž). Jediné, co mě zarazilo, bylo skokové zdražení piva (a částečně i jídla). Nelíbí se mi, že většina restaurací využila zavedení EET k neodpovídajícímu zdražování. Náklady na EET nemohou být důvodem. Nepodezírám zrovna tuto restauraci ze zatajování tržeb (což vede některé restaurace ke zdražení, aby kompenzovali "ztráty"), tím spíš si myslím, že se zvyšováním cen mohli provozovatelé počkat, aby se to právě s tím nezačalo spojovat. Postupné zdražování chápu, je logické a rozhodně má většíí psychologický efekt, než skokové. Budeme to chvíli "vydejchávat".
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše bylo vynikajíc, jen máme raději ke svíčkové houskové knedlíky, ne ty karlovarské, ale je to teď takový trend, tak snad příště, mladším to nevadí, ale jdva jsme byli stará škola. Všichni se starali a byli milí. Nic nebylo ponecháno náhodě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V této restauraci bylo jako vždy výborné jídlo, klidné prostředí, příjemný personál. Chodíváme sem (mimo jiné) i na rodinné oslavy a jsme vždy velmi spokojeni.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO