Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotografie

Hodnocení Restaurace Na rozcestí

Celkové:
  • Jídlo:
    1
  • Personál:
    1
  • Prostředí:
    2

Jedná se o restauraci, která je součástí kulturního domu. Jídlo se zde vydává prostřednictvím samoobslužných výdejních stolů, které zde zůstávají i mimo dobu obědů, přikryté ubrusy. Platí se podle váhy snězeného jídla. Hosty vyzývají cedule formátu bilboardu aby si nenandavali více než snědí, jinak budou platit příplatek. Na bíle vymalovyných stěnách není žádná dekorace a přestože stoly a židle jsou poměrně nové, v kombinaci s výdejními stoly , holými stěnami, je prostor degradován na pouhou závodní jídelnu popřípadě nálevnu ve večerních hodinách. Neútulné, neosobní, hnusné. Obec Dobroměřice by si přitom rozhodně zasloužila útulnou sousedskou hospůdku s dobrým jídlem, kam by se dalo zajít s dětmi na sváteční oběd, nebo s přáteli na večerní partičku mariáše.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno