Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Na Radosti

Restaurace Na Radosti v Libčicích nad Vltavou je nově zrekonstruovaná. Vkusně osvětlený interiér moderního stylu, podkreslený příjemnou hudbou a milou obsluhou, vytváří pohodovou atmosféru a příležitost k posezení s přáteli, k rodinným oslavám, rautům či firemním večírkům. Přijďte ochutnat speciality z menu, které tvoří denní nabídka hotových jídel nebo výběr ze stálého jídelního lístku, můžete si k nim vybrat z bohaté nabídky vín z celého světa, včetně Jižní Moravy nebo vynikající kávu Segafredo. I nadále zde podáváme tradičně skvělý točený Plzeňský  Prazdroj a širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. V rámci rekonstrukce byla do prostor restaurace zabudována funkční vzduchotechnika, která umožňuje komfortnější pobyt např. pro rodiny s dětmi a nekuřáky. Pro děti zde samozřejmě mají dětské sedačky a výběr zmrzlin a dětských nápojů.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO