4 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Na Radosti

Restaurace Na Radosti v Libčicích nad Vltavou je nově zrekonstruovaná. Vkusně osvětlený interiér moderního stylu, podkreslený příjemnou hudbou a milou obsluhou, vytváří pohodovou atmosféru a příležitost k posezení s přáteli, k rodinným oslavám, rautům či firemním večírkům.
Přijďte ochutnat speciality z menu, které tvoří denní nabídka hotových jídel nebo výběr ze stálého jídelního lístku, můžete si k nim vybrat z bohaté nabídky vín z celého světa, včetně Jižní Moravy nebo vynikající kávu Segafredo. I nadále zde podáváme tradičně skvělý točený Plzeňský  Prazdroj a širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů.
V rámci rekonstrukce byla do prostor restaurace zabudována funkční vzduchotechnika, která umožňuje komfortnější pobyt např. pro rodiny s dětmi a nekuřáky. Pro děti zde samozřejmě mají dětské sedačky a výběr zmrzlin a dětských nápojů.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace