Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Na Plovárně

V restauraci si najde místo k sezení padesát hostů. Hosté ocení českou kuchyni s denní nabídkou hotových jídel, minutkovou kuchyni, speciality podniku a příjemnou a milou obsluhu. Nekuřácký salonek pro pětatřicet osob určený nejen pro školení, firemní akce, večírky, svatby apod. V letních měsících je každoročně otevřena terasa s kapacitou pro pětadvacet osob. Je zde možnost grilování a rožnění s výhledem na plavecký bazén.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Jidlo bylo v celku dobre. Nic nad očekávání. Bylinky utržený certsve. Takže příjemné překvapeni. Pivo Bernard nezklamalo. Obsluha simpaticka slečna. Celkové je to oblíbena restaurace.

 • Uživatelská fotka z Na Plovárně
zavik10
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno