Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
4 fotografie
Náměstí 68, Ledenice
Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Informace Restaurace Na Plácku

Příjemná hospůdka s nabídkou teolých i studených jídel. Šíroká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů. Hospůdka se nachází v centru obce Ledenice (na náměstí) - cca 10 km východně od Českých Budějovic, přímo na křižovatce dvou cyklotras č. 1050 a 1120. Vedle příjemného posezení je zde k dispozici zázemí pro malé děti (dětské hřiště) včetně možnosti koupání v nedalekém rybníku. Mimo jiné jsou Ledenice v sezoně také obklopeny lesy plných hub.
Nabídka speciálního Cyklo Menu!

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba