Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Pašince

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Musíme jedině doporučit, výborné jídlo, domácí limonády a příjemná obsluha, která sice ke konci moc nestíhala, ale to se dalo čekat. Venku stála fronta lidí, čekající na stůl a to mluví samo o sobě.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Koukali jsme kam skočit na oběd při návštěvě Kutné Hory a zamířili jsme podle hodnocení Na Pašinku. Byli jsme strašně spokojeni - 5 min autem od centra, příjemná obsluha, české skvěle připravené jídlo, doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto fantastický zážitek. Skvělé a čisté prostředí, úžasný a pohodový personál a báječná kuchyně. Opravdu fantazie. Výběr z cca 12 jídel, každé vymazlené a zajímavé. Široká paleta domácích limonád. Byli jsme nadšení. Navíc ceny více než přiměřené.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Jako již tradičně bylo Na Pašince narváno, my jsme ale tentokráte měli rezervaci a umístili nás dokonce do salónku, takže jsme měli soukromí a klid. Možná až moc, protože na nás zapomněla i obsluha, resp. na 1 naši kamarádku, která nedostala polívku, ačkoli ostatním již začali nosit hlavní jídlo. Polévku nakonec zrušila, ale bohužel na ni zapomněli i s hlavním jídlem, takže poté, co jsme celá skupina již dojedli, donesli kolegyni teprve oběd. Takže jsme zase my ostatní čekali, až dojí a ač jsme kamarádku nijak nestresovali, asi nebylo úplně příjemné, že jí sama a my už pijeme kafe. Abych byla korektní, restaurace uznala svoji chybu a kafíčko a pití dostala kamarádka jako odškodnění gratis... Pominu-li tuto situaci, ke které hold může dojít, jsme jen lidé:-), tak mě velmi překvapilo, že restauraci tohoto věhlasu (přes poledne čekalo v chodbě až 15 lidí na uvolnění stolu) trvá tak dlouho od objednávky výdání jídla. Vzhledem k tomu, že vybíráte z denní nabídky, čekala bych, že restaurace bude na nápor připravena a bude distribuovat jídla ke stolům rychleji. Zdálo se však, že je kuchyně překvapena, že se lidé k nim přišli najíst, a připravena jako každoročně silničáři, když napadne první sníh... Je to škoda, protože jídlo bylo výborné, leč zdržení veliké...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Za těch šestnáct let co sem jezdím jsem nikdy nelitoval návštěvy. Jídlo vždy perfektní, porce obrovské a obsluha milá. Co víc si přát. A že není místo k parkování a k sezení? Inu tak to bývá když se někomu daří, já si rád chvíli počkám, protože to za to rozhodně stojí.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
naprosto mi nevyhovuje, že není možné dopředu najít na internetu polední menu a stálý jídelní lístek včetně nápojového. také se mi zdá nedostatečná kapacita parkoviště
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO