Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

8 fotek

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Ostrov Písek

Restaurace se řadí mezi nejatraktivnější restaurační zařízení v Písku, funguje celoročně a vybízí k příjemnému posezení uvnitř i na venkovní terase. Díky výrazné rekonstrukci interiéru, kterou prošla v roce 2018, se tak zařadila mezi designová restaurační zařízení vyjadřující tvář Strakonického pivovaru Dudák.

Restaurace Ostrov je současně ideálním místem pro pořádání rodinných oslav, svateb, firemních večírků, sledování sportovních přenosů na širokoúhlé televizi, či pořádání kulturních akcí.


Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Moje návštěva v Restauraci Na Ostrově se vydařila díky skvělé hudební skupině Good Company,kvůli kterým sem tam přijela na jejich hudební večer, hrály jako vždy moc pěkně,příjemný večer,příjemné prostředí - krásná restaurace ,klidná a hlavně oceňuji ,že je to nekuřácká restaurace s příjemnou obsluhou a pěkné prostředí ,okolí restaurace velice vhodné,pěkné pro rodiny s dětmi,spoustou atrakcí pro děti -jejich zábavu viz.pískoviště, prolézačky a trampolíny.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba