Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Musilce

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí trochu zakouřené. Nabízí zde hodně druhů piv. Dali jsme si 700g uzených žeber. Co nás zarazilo bylo, že jsme dostali jen 4 půlky chleba, a to jsme byli 3 osoby. Obsluha nám také nedala talířky. Žebra chuťově dobrá, ale málo masitá. Dostatek hořčice a křenu. Hodnotím průměrně.
Restaurace Na Musilce
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět vše v pořádku, pivnice celkem plná, obsluha stíhala. Pšeničné krušovice dobré, míra akorát, louny též dobré. V nekuřáckém salonku bylo příjemně, oceňuji ho.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pivnici doporučuji, žádný luxus sice nečekejte, ale dobré pivko a jídlo určitě mají! K tomu fajn obsluha, kuřácký i nekuřácký prostor, v létě zahrádka, no prostě pohoda.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěvu opět hodnotím kladně, obsluha je v pořádku. Mají více druhů piv a jsou dobrá, takže návštěvu doporučuji. Z lístku si také vybere každý, meníčka, hotovky, chuŤovky..
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Klasická pivnice s výborným pivem i jídlem. Interiér je sice průměrný, ale velmi prostorná, jsou zde vystaveny i tanky s pivem, obsluha je milá, takže můžu určitě doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pivnice, kam se rád vracím, v létě to byly grilovačky na zahrádce a když je teď pošmourno, tak prostředí vevnitř je také super, mají výběr piv, všechna jsou dobrá, doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rádi sem chodíme na jejich grilování, které se koná úterý a čtvrtek. Zahrádka je super, na výběr více jak 5 piv. Z grilovaných jídel si vybere každý, od klobásy, hermelín, přes žebírka, panenky, kuřecí, super.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO