Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotografie
Na mapě

Informace Restaurace Na Mlíkárně

V této restauraci je k dispozici moderní kuchyně s nabídkou hotových i minutkových jídel. Hotová jídla Vám po objednání můžou dodávat přímo do Vašich firem. Dle Vašich dalších požadavků Vám rádi připraví rautové stoly, chlebíčky, rolády a další pochoutky. Cateringové služby zajistí jak v restauraci, tak přímo ve Vámi zvoleném místě akce. K dispozici jsou pro Vás prostory restaurace s kapacitou 80 míst, dále salonek o 32 místech.  Na letní zahrádce pro Vás pravidelně připravují nejrůznější pochoutky z grilu. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  3

Dnes tedy zklamání. Obsluha se nás každou minutu ptala, jestli už máme vybráno, a když jsem naznačil, že by nám to s druhým jídelníčkem šlo ve čtyřech lidech rychleji, nic se nestalo. Denní menu obsahovalo jednu polévku a pět hlavních jídel, z toho jedno už (v půl jedné) ani nebylo. Cokoli jiného odmítali uvařit (restaurace byla poloprázdná), takže jsme šli na oběd jinam.

Václav Fuksa
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Jídlo moc dobré, porce velké a hezky naservírované, ceny vzhledem ke kvalitě a kvantitě celkem nízké (jídlo na fotce stojí 105 Kč). V přední místnosti sedí chlapi u piva, cigaret a televize, doporučuji zadní salónek, tam se nekouří.

 • Uživatelská fotka z Na Mlíkárně
Václav Fuksa
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba