Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Na Mlíkárně

V této restauraci je k dispozici moderní kuchyně s nabídkou hotových i minutkových jídel. Hotová jídla Vám po objednání můžou dodávat přímo do Vašich firem. Dle Vašich dalších požadavků Vám rádi připraví rautové stoly, chlebíčky, rolády a další pochoutky. Cateringové služby zajistí jak v restauraci, tak přímo ve Vámi zvoleném místě akce. K dispozici jsou pro Vás prostory restaurace s kapacitou 80 míst, dále salonek o 32 místech.  Na letní zahrádce pro Vás pravidelně připravují nejrůznější pochoutky z grilu. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Jídlo moc dobré, porce velké a hezky naservírované, ceny vzhledem ke kvalitě a kvantitě celkem nízké (jídlo na fotce stojí 105 Kč). V přední místnosti sedí chlapi u piva, cigaret a televize, doporučuji zadní salónek, tam se nekouří.
Restaurace Na Mlíkárně
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO