Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Marjánce

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace záměrně vybrána z mnoha jiných možností pro rodinnou večeři díky velkému výběru rozmanitých jídel a zejména těch připravovaných na ohni. Bohužel nám právě ony dobroty z ohně nebylo umožněno ochutnat, jelikož je v letní večer kuchaři u ohně příliš horko. Škoda, zvolil jsme náhradní variantu, pět různých jídel pro pět osob. Všechny porce byly rychle připravené a vzhledně servírované. Chuťově však nijak nevynikaly nad běžný průměr. Nejvíc chutnala a nejlíp vypadala křehká panenka se sušenou švestičkou a jemnou omáčkou, ta neměla chybu a zaslouží si pochvalu do kuchyně. Marinovaný steak z roštěné s chilli papričkou a steak z lososa na špenátovém lůžku poněkud zaostal za naším očekáváním. Steak z hovězího pupku v pepřové omáčce byl na okrajích docela tuhý a celkem bez chuti. Největší propadák byl však pstruh po mlynářku. Určitě jsme jedli lepší pstruhy. Milý personál, rychlost přípravy a příjemné prostředí zvedly celkové hodnocení na konečné 4 hvězdy. Nicméně mezi naše oblíbené restaurace se nedostane.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO