4 fotky

Restaurace Na Marjánce

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Na Marjánce

Provoz restaurace s nabídkou teplé i studené kuchyně a alkoholických i nealkoholických nápojů. Umožňují rezervaci pro pořádání oslav. K dispozici je celoroční terasa a parkoviště. Vhodné pro autobusové zájezdy a školní výlety. Součástí restaurace je také bezdrátové připojení k internetu.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Restaurace záměrně vybrána z mnoha jiných možností pro rodinnou večeři díky velkému výběru rozmanitých jídel a zejména těch připravovaných na ohni. Bohužel nám právě ony dobroty z ohně nebylo umožněno ochutnat, jelikož je v letní večer kuchaři u ohně příliš horko. Škoda, zvolil jsme náhradní variantu, pět různých jídel pro pět osob. Všechny porce byly rychle připravené a vzhledně servírované. Chuťově však nijak nevynikaly nad běžný průměr. Nejvíc chutnala a nejlíp vypadala křehká panenka se sušenou švestičkou a jemnou omáčkou, ta neměla chybu a zaslouží si pochvalu do kuchyně. Marinovaný steak z roštěné s chilli papričkou a steak z lososa na špenátovém lůžku poněkud zaostal za naším očekáváním. Steak z hovězího pupku v pepřové omáčce byl na okrajích docela tuhý a celkem bez chuti. Největší propadák byl však pstruh po mlynářku. Určitě jsme jedli lepší pstruhy. Milý personál, rychlost přípravy a příjemné prostředí zvedly celkové hodnocení na konečné 4 hvězdy. Nicméně mezi naše oblíbené restaurace se nedostane.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace