Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Na Louži

Přehled hodnocení
90% celkově
97% personál
64% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 2x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Na Louži už chodíme nějaký ten pátek. Ač prostředí není nic moc, respektive, dost retro, je to restaurace, kde nemají problém se speciálním přáním hosta , dobře vaří a mají dobré víno (vinařství Botur) za velmi dobrou cenu, které prodávají i přes ulici. Pánové a dámy, kteří tam obsluhují, jsou v pohodě, zkrátka je tam fajn atmosféra, což v dnešní, uspěchané době oceňuji obzvlášť. Doporučuji !
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 5
prostředí 2
jídlo 3
Jedna z mála restaurací, kde se ještě kouří, proto tam chodíme. Jídlo jak které - někdo měl výborné, někdo nic moc. To, že je to "retro" (za posledních 20 let se tam nic nezměnilo, akorát se to opotřebovalo), to by nevadilo, ale špinavé ubrusy a WC - to by být nemuselo.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace nacházející se v boční ulici působí docela obyčejným dojmem, na druhé straně jsou zde téměř lidové ceny. jak za pití, tak za jídlo. Steak z roštěné byl skvěle připravený, chutnalo nám.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO