Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Na Kuchyňce

Restaurace Na Kuchyňce nabízí jídla české i mezinárodní kuchyně. Je zde možnost pořádání společenských akcí, svateb a oslav. Dalšími službami jsou například bezplatné připojení k internetu pomocí Wi-Fi, platba kartou, nekuřácký prostor, salonek a venkovní posezení.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na jídlo a relativně klidné posezení mohu restauraci jen doporučit. Měli jsme 4 různá hlavní jídla - vše velmi chutné a porce bohaté (na cenovou hladinu jídel až překvapivě). I u ostatních stolů vypadaly talíře velmi lákavě. Dobré pivo z Kácovského pivovaru. Toalety čisté. Celkově si podnik nehraje na žádný luxus, ale nám jde především o dobrou kuchyni. V době oběda byla restaurace zcela plná - bez rezervace bychom měli smůlu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO