Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 44x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Na Krásné vyhlídce

Přehled hodnocení
84% celkově
83% personál
80% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 18x
4 20x
3 2x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace se nachazi ve velmi prijemne lokalite v rodinne ctvrti, obsluha ochotna, jidlo take celkem dobre. Restaurace nabizi jak stale menu tak i menu ktere se pravidelne obmenuje.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace se nachazi na velmi prijemnem miste v rodinne ctvrti a nabízí jak jidla která jsou standartne na jidelnim listku tak jidla která se každý den obmenuji. Kuchyn a prostředí velmi prijemne, pouze obsluha by mohla byt lepsi, když sedite venku tak moc neobsluhuji..
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Velice milá obsluha a skvělé jídlo - zejména slávky, které bych se jinde bál objednat, byly naprosto precizní. Bohužel zde právě probíhala nějaká svatba, takže prostředí bylo značně rušné. Usadili nás na lavice před restauraci, což je, řekl bych, nejhorší varianta z míst, kam vás mohou usadit. Moc jsme nepochopili, proč nebyla rezervace přesunutá na jiný den.
Restaurace Na Krásné vyhlídce
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace se nachází v krásné a velmi klidné lokalitě. Po cestě od trmavaje do kopečku člověk dostane žízeň, kterou může zahnat Krušovickým pivem. Stálý jídelník lístek je malý, ale mají vždy týdenní nabídku jídel.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne prostredi a obsluha. Doporucuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Na krásné vyhlídce je příjemným místem k posezení. Zajímavý výběr jídel, příjemná obsluha, prostředí vhodné i pro rodiny s dětmi. Určitě to nebyla naše poslední návštěva.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Nabídka jídel je naprosto standardní, odpovídající výletní hospodě, svickova,guláš,smažák. Menu po 15h je zajímavější,ale je škoda, ze není celý den. Nevidím důvod se tam vracet.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zase po delší době nám to vyšlo a dostali jsme se Na Krásnou vyhlídku. Trochu nás mrzelo, že ten den zrovna není počasí na posezení venku, uvnitř bylo na nás trochu víc hlučno, zejména díky sousedícímu stolu. Co se týče obsluhy, byla vcelku příjemná, ale řekněme nevýrazná. Trochu déle jsme čekali na to, než si nás někdo všimne a ukáže nám náš stůl s rezervací. Jídlo bylo vynikající, ovšem zklamalo mě, že na internetových stránkách byla nafocena stará nabídková tabule, těšila jsem se tedy na jídla, které aktuálně vůbec nebyly v nabídce. Zvolila jsem filet z candáta se salátkem, okurkovým želé a uzenou pěnou z candáta. Jídlo bylo příjemné. lehké, ovšem snesla bych ještě více dochucení zejména u salátu. Ryba byla dobře udělaná, šťavnatá a jemná. Přítel si vybral caprese burger a byl nadšený. Trochu mě udivilo, že má restaurace v tištěném lístku uvedeny příchutě domácích limonád, které ale už nenabízí, což nám sice nevadilo, ale mohlo to být v lístku alespoň naznačeno. Celkově velice příjemná návštěva, dobré jídlo, zase se vrátíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO