3 fotky

Restaurace na Kovárně

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace na Kovárně

Restaurace nabízí příjemné posezení, k dispozici má 43 míst a salónek s 20 místy. Je také připraven velkoformátový televizor se satelitním vysíláním, pro sledování významných sportovních a kulturních událostí, či jiných
programů. Všechny prostory jsou pokryty bezdrátovým připojením WiFi.

V jídelním lístku jsou nabízená jídla české kuchyně, minutky, rybí a drůbeží speciality. Točí zde Pilsner Urquel 12° a Gambrinus 10°. K domácím moučníkům se podává znamenitá káva značky Gino ESPRESSO.

Ubytovací část penzionu je situována v I. podlaží budovy. K dispozici je celkem 5 pokojů o celkovém počtu 16 lůžek ( s přistýlkami možno rozšířit kapacitu na 21 lůžek ). Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC, TV + sat., rádio a jsou stylově vybaveny dřevěným obložením a nábytkem, moderními koberci a el.vytápěním. V ceně ubytování je možnost využívat společenskou místnost s TV, satelitním vysíláním, DVD přehrávačem, sbírkou DVD filmů a pohádek pro děti i dospělé, rádiem, projekčním plátnem a dataprojektorem. Pro děti malý stoleček, dětský koberec a velký výběr hraček, stavebnic, stolních her a psacích potřeb.

Součástí je venkovní posezení s krbovým grilem a dětské hřiště, tenisové hřiště, sauna, fitness koutek, půjčovna sportovního vybavení.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace