Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace na Kovárně

Restaurace nabízí příjemné posezení, k dispozici má 43 míst a salónek s 20 místy. Je také připraven velkoformátový televizor se satelitním vysíláním, pro sledování významných sportovních a kulturních událostí, či jiných programů. Všechny prostory jsou pokryty bezdrátovým připojením WiFi. V jídelním lístku jsou nabízená jídla české kuchyně, minutky, rybí a drůbeží speciality. Točí zde Pilsner Urquel 12° a Gambrinus 10°. K domácím moučníkům se podává znamenitá káva značky Gino ESPRESSO. Ubytovací část penzionu je situována v I. podlaží budovy. K dispozici je celkem 5 pokojů o celkovém počtu 16 lůžek ( s přistýlkami možno rozšířit kapacitu na 21 lůžek ). Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC, TV + sat., rádio a jsou stylově vybaveny dřevěným obložením a nábytkem, moderními koberci a el.vytápěním. V ceně ubytování je možnost využívat společenskou místnost s TV, satelitním vysíláním, DVD přehrávačem, sbírkou DVD filmů a pohádek pro děti i dospělé, rádiem, projekčním plátnem a dataprojektorem. Pro děti malý stoleček, dětský koberec a velký výběr hraček, stavebnic, stolních her a psacích potřeb. Součástí je venkovní posezení s krbovým grilem a dětské hřiště, tenisové hřiště, sauna, fitness koutek, půjčovna sportovního vybavení.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO