Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Korábě

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo opět výborné, velké porce, dobré pivo. Silvestrovské pohoštění bylo trochu slabší, ale bylo včetně přípitku a jídlo to rozhodně vynahradilo. Česnečka druhý den v ceně se určitě také mnohým hodila.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Opět perfektní, restauraci doporučuji. Dělají prostě perfektní burgery, jen hranolkám by se hodila nějaká modernější inovace. Jídlo ale perfektní. Nevýhodou je, že restaurace je kuřácká a toalety by chtěly rekonstrukci.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Strohá restaurace, spíše hospůdka, ale jídlo je naprosto excelentní! Vynikající česká kuchyně! Konfitovaná kachna nebo pečené koleno jsou jednoznačně delikatesy, které by Vám neměly ujít. Maso se rozpadá a chuť je geniální. Nezaostávají ani místní burgery, které skvěle vypadají a jsou výborné!
Celkově     
personál 5
prostředí 2
jídlo 2
Restaurace má na internetu zcela jiný jídelní lístek, ve skutečnosti se jedna o průměrnou hospodu se standardním menu. Proti očekávání rozhodne zklamání.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Dobrá restaurace, snad jediná v lokalitě na Bulovce. Jídlo bylo vzhledem k cenám velice chutné. Ocenili jsme zejména nabídku (aktuálně) rozšířenou o mexickou kuchyni.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO