Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 126x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na kopci

Přehled hodnocení
95% celkově
92% personál
86% prostředí
96% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 88x
4 31x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Cool place even though it does not seem from the putside.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Objednali jsme si degustační menu a elkový dojem z jídla, prostředí a obsluhy byl skvělý. Přišli jsme o něco dříve, než jsme měli rezervaci a stůl pro nás byl ještě obsazen, ale i tak nás usadili a poté nabídli možnost se přesunout do intimnější části restaurace, kde jsme měli mít původně stůl. Obsluha byla moc milá a automaticky přineslo vázu pro kytku. Pauzy mezi jednotlivými chody byly tak akorát. Menu bylo skvělé a sezóně vyladěné.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Whilst we were not blown away by the food, don't let that seem a negative- everything we had (from our degustation menu) was perfectly tasty and satisfying. The nicest surprise was the dessert- we were unsure that fig and coconut were good friends, but the dessert was delicious and did have that delightful mix of surprise and flavour. Another stand-out was the spinach on my deer/spinach/semolina-fry dish. It was exceptional. The biggest food question mark was the beef tartare, which came with french fries. Given that traditionally there would be fried bread slathered with garlic, I would expect the garlic actually in the tartare to be powerful to make up for this, but it was not. Tartare and chips is not as good as tartare and fried bread, no matter how good the tartare is. Great service, good food, and reasonable prices ensure that we will visit again.
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
I had been meaning to try Na Kopci for ages and although it's a bit out of the way for me, I will definitely head back. The staff were very friendly and the food was superb. Worth going out of your way for!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Na jidlo sem chodime tak 3-4x rocne a pokazde to bylo vynikajici. Dnes byla pravdepodobne zcela nova obsluha, ktera nebyla stoprocentne skvela jako vzdy. Ale to nas od dalsi navstevy neodradi:)Jejich tatarak je bezkonkurencni, vynikajici a pokud je nekdy moznost popovidat si s majitely, je to super zazitek:)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace jsme šli přímo na jejich vyhlášený (belgický) tatarák a nezklamal. I další jídla, která jsme ochutnali, byla výborná - steak, terina, hranolky... Jedině fondant snad mohl být víc upečený. Obsluha milá a příjemná, prostředí trochu rušnější (ale restaurace byla plná a seděli jsme hned u okénka z kuchyně). Určitě navštívíme znovu!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Our son had chosen this place for his 17 years birthday and none of us was disappointed It's the best food and service in Prague Simply just love this place

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO