3 fotky

Restaurace Na konci

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Na konci

Mladší sestra oblíbené pražské restaurace Na Kopci leží sice trochu „na konci“ světa, ale cesty sem rozhodně nebudete litovat. Nabízí zajímavý a jedinečný mix asijských a mezinárodních pokrmů, jejichž přípravu můžete přímo sledovat díky otevřené kuchyni.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Restauraci známe velice dobře a víme, co zde čekat. Byli jsme tam ten večer sami, protože byla neděle prvního dlouhého víkendu v červenci. Obsluha byla bezva, jen škoda, že se ani jednou nezeptali, jak nám chutnalo. Měli jsme prázdné talíře, takže bychom proti jídlu nic nenamítali - naopak. Tatarák s foie gras byl baječně ochucený Bloody Mary a v parném létě hezky osvěžil. Curry s krevetami moc nepálilo, ale bylo to lahodné. Trochu mě zamrzel nedůkladně omytý salát, když to skřípalo mezi zubama. To se pak člověk rozhoduje, jestli to vrátit nebo ne, protože jinak byl výběr z listů čerstvý s dobrou zálivkou. Nicméně, všem vřele doporučuji restauraci navštívit.

  • Restaurace Na konci
  • Restaurace Na konci
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace