Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 18x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na konci

Mladší sestra oblíbené pražské restaurace Na Kopci leží sice trochu „na konci“ světa, ale cesty sem rozhodně nebudete litovat. Nabízí zajímavý a jedinečný mix asijských a mezinárodních pokrmů, jejichž přípravu můžete přímo sledovat díky otevřené kuchyni.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci známe velice dobře a víme, co zde čekat. Byli jsme tam ten večer sami, protože byla neděle prvního dlouhého víkendu v červenci. Obsluha byla bezva, jen škoda, že se ani jednou nezeptali, jak nám chutnalo. Měli jsme prázdné talíře, takže bychom proti jídlu nic nenamítali - naopak. Tatarák s foie gras byl baječně ochucený Bloody Mary a v parném létě hezky osvěžil. Curry s krevetami moc nepálilo, ale bylo to lahodné. Trochu mě zamrzel nedůkladně omytý salát, když to skřípalo mezi zubama. To se pak člověk rozhoduje, jestli to vrátit nebo ne, protože jinak byl výběr z listů čerstvý s dobrou zálivkou. Nicméně, všem vřele doporučuji restauraci navštívit.
Restaurace Na konci Restaurace Na konci
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Delikatesní grilovaná chobotnička jako předkrm mě příjemně nastartovala před telecím řízkem, který rovněž splnil očekávání. Namísto dezertu jsme chtěli Grappu - byla nám doporučena lahodná Grappa Di Moscato .
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO