Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Na Knížecí

NOVINKA!! Možnost zapůjčení a využití elektrických koloběžek. Restaurace Na Knížecíse nachází 7 km severně od Mělníka, patří mezi nejstarší budovy v obci Dolní Beřkovice. Budova prošla celkovou rekonstrukcí v roce 2005 - 2007. Z naší kuchyně můžete ochutnat širokou nabídku klasických českých i zahraničních hotových a minutkových jídel a dezertů. Zajistíme školení, semináře, firemní porady, svatby, promoce, oslavy, třídní srazy, maturitní plesy, společenské plesy, country večery, karnevaly pro děti i dospělé, předváděcí a prodejní akce apod. Uspořádáme pro vás šipkové turnaje, kulečníkové turnaje - zajistíme výherní poháry. Pro Vaše firemní partnery či zaměstnance připravíme skvělý program s ochutnávkou vín, hudbou, vystoupením tanečnic, travesti show, vystoupení kouzelníka atd. Zapůjčíme ozvučení, projekci, notebooky, možnost připojení na internet. Připravíme taktéž občerstvení či raut, banket u vás doma nebo ve vaší firmě.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO