Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Na Kině

Restaurace Na Kině se nachází v centru města Rajhrad na hlavní trase Brno - Židlochovice.
Kuchyně nabízí denní polední menu (i o víkendu) a na jídelním lístku si můžete vybrat nejen minutky, ale i rybí a hotové jídlo. Nabízeny jsou i prostory restaurace pro pořádání firemních akcí, rautů, rodinných a svatebních oslav. Samozřejmostí je WIFI ve všech prostorách. Rodiny s dětmi mohou využít dětský koutek a v letních měsících je Vám k dispozici zahrádka.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    3
  • Prostředí:
    4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Restauraci Na kině doporučuji všem, jídlo velmi chutné, velký výběr z jídelního lístku, přes týden skvělé menu, výběr z šesti jídel. Obsluha příjemná, prostředí taktéž.

Kohut
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba