Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

18.10. dojde k vypnutí našeho Restu obchodu s vouchery. Více informací zde.
6 fotografií
U Nové vodárny 428, Poděbrady
· Právě otevřeno (10:00 - 24:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Na Kempu

Restaurace se nachází v klidné části autokempu. K dispozici je dětské hřiště. Součástí restaurace je nekuřácký salónek s kapacitou 20 míst. K dispozici je také krytá zimní zahrada, která disponuje cca 40 místy k sezení. Prostory jsou vhodné k pořádání různých soukromých akcí, od svateb až po firemní večírky. Pro zákazníky jsou zde pořádány např. vepřové a zvěřinové hody, dny mezinárodní kuchyně, víkendy bramborákových specialit, grilovaných žeber a pečených vepřových kolen. Denně jsou zde hostům nabízena hotová jídla, a to od 10.30 do 15.00.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Musím říct,že po delší době jsem byla velmi spokojená, změna personálu je velice pozitivní. Všichni byli ochotní,trpělivý a příjemní. Děkujeme

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno