Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Na Karlově

Hotelová restaurace Hotelu Bellevue vám nabídne příjemné posezení u výbraných pochoutek.U podniku je i lettní zahrádka, je to nekuřácký podnik. Hotel nabízí luxusní ubytování, restauraci s vinárnou a konferenční prostory. Mezi 15:00 - 18:00 restaurace uzavřena.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejvyhlášenější restaurace na Benešovsku. Minimalistické elegantní prostory ve stylu kámen, sklo, kov, vhodné na romantickou schůzku, svatbu i přátelské posezení. Pokrmy sází na kvalitu, ne na kvantitu. Vynikající dezerty. Dnes vynikající dýňová polévka (foto).
Restaurace Na Karlově
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace hotelu Bellevue Karlov je stylově zrekonstruovaným prostorem uprostřed Benešova u Prahy. Obsluha je velmi vstřícná a nápomocná. Nabídka je celkem omezená, vegetarián si nevybere. Jídla jsou chutná, porce spíše menší, ceny na takové město dost vysoké.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO