Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Na Kamenu

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nevěděli jsme kam zavítat na svatomartinsou husu, ale něco nám fouklou přes nos, že tady nám chutnalo a mohli by jí tu mít. Takže jsme v pátek zavolali, abychom si objednali na sobotu. Manžel si dal menu a já jen samotnou husu, vše nám moc chutnalo, díky.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Uzasna svickova v menicku za paradnich 85.-. Nijak valnou plzen bych vymenil za 1-2 druhy z nedalekeho pivovaru Frydlant a budu jezdi casteji Celkove velmi prijemna restaurace, kuracka cast neni treba.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice mila obsluha, mlade pekne slecny, cerstva Plzen, vyvar s jatrovymi knedlicky i svickova z "menička" byly excelentni, kachnicka s cervenym zelim a knedlikem byla EXCELENTNI! Jsem rada, ze nam mlady pruvodce ze zamku dal skvele doporuceni!!!
Restaurace Na Kamenu Restaurace Na Kamenu
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme si vybrali, protože jiná lepší v okolí není. Poslední dobou slýchám ohlasy, že se zhoršila, bohužel toto mohu potvrdit. Obsluha chvílemi nepříjemná a jídlo průměrné. Doufám, že si restaurace znovu vydobije svoje renomé zpět :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO