Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Na Hvězdě


Rodinná restaurace Na Hvězdě v Jeseníkách byla zakoupena na konci roku 2016. Restaurace je vedena rodinnými příslušníky. Restaurace nabízí plně nekuřácké prostředí, hrací koutek pro děti vnitřní i venkovní stojany na kola viditelné z terasy, zázemí pro vaše psí parťáky, možnost parkování přímo u restaurace, pro děti zapůjčení bobů, sáněk, různé akce pro děti i dospělé a především milá obsluha a dobrá kuchyně vám zpříjemní vaši návštěvu u nás. Samozřejmostí je free WI-FI.

Hvězda je nejvyšší sedlo na cestě z Malé Morávky do lázní Karlova Studánka. Pro paprsčité rozvětvení cest se tomuto místu proto říkalo Hvězda již od 18. století. Dostanete se odtud nejen do Karlovy Studánky a Suché Rudné, ale také do Andělské hory, Bruntálu nebo Jeseníku. Několik lyžařských tras odtud vede na úbočí Temné (1263 m. n. m.). Dnes je tu odstavné parkoviště a výchozí místo pro turistické, cyklistické i běžecké trasy na nejvyšší moravskou horu Praděd.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Takovych mist kdyby bylo vic ! Prijemne prostredi, navic veselo - hra na harmoniku, to zde na horach, dostala do zcela jine atmosfery - snad jako na primorske kolonade... :-). Personal mily, obsluha rychla, jidlo vyborne. Toalety nadstandard - dokonce i krem na ruce... Tak chci verit, ze uroven vydrzi.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno