Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Hradě

Hospoda Na Hradě je jedna z mála původních a nejstarších hospod a hospůdek na starém městě v Hradci Králové s právovarečnou historií datovanou již od 15.století. Tradice a poloha hospůdky přímo vybízí setkat se s přáteli při obědě, večeři nebo jen tak si posedět či  zaskočit "na jedno..". Na čepu Plzeňský Prazdroj , který je tu výborně ošetřen a čepován přímo z tanků na několik způsobů. Nejlépe si ho vychutnáte "na hladinku", může být čepován klasicky na dvakrát a nebo jako "šnýtek", záleží jen na Vás co preferujete. Kuchaři připravují tradiční česká jídla z výhradně čerstvých surovin od místních dodavatelů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí restaurace Na Hradě se hodí na oslavy, firemní akce i jiné příležitosti. Moc se nám líbila nabídka jídla i pití, dali jsme si vynikající Hradburger.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Na restauraci oceňuji velmi pěkné prostředí sklepu, hodně dobrý výběr piva, které mi vyhovuje, k jídlu jsem si dal pořádný Hradburger za který se nemusí nikdo stydět! Příjemná obsluha
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí restaurace ideální pro větší oslavy, sklepní prostory jsou moc pěkně řešené. Vynikající jídlo i pivo a ochotná obsluha. Mohu jedině doporučit k návštěvě.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO