Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Hradbách

Přehled hodnocení
88% celkově
88% personál
86% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 5x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné poobědvání v příjemném prostředí s pětičlennopu rodinkou mladšího syna za rozumné ceny. Jídlo bylo chutné, maso měkké (i pro špatné zuby). Personál ochotný a vlídný. Jen bych preferoval větší výběr v pivech (i když Starobrno 11 docela ujde).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektni jidlo jako vzdy, jen to malinko trvalo :-) ale chodime uz dlouho a dlouho budeme :-) i pres hromadnou pokutu u restaurace :-).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
JAko vzdy velice dobre :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chutná, tradiční a cenově dostupná česká kuchyně, milý a ochotný personál, příjemné (nezakouřené) prostředí. Rád sem občas s přáteli nebo rodinou zajdu poobědvat.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci jsme byli na oběd, obsluha byla milá a pozorná, posezení příjemné, ve dvoře i malá letní zahrádka, akorát jídlo by mohlo být trochu lepší, zeleninová obloha v podobě nastrouhaného zelí na každém talíři konečnému dojmu spíš ubírá..
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Do restaurace jsem byla pozvaná. sama bych si ji k návštěvě nezvolila. Nic víc než průměr, ať už co do jídla, tak co do prostředí. V podstatě jsem žádná větší očekávání neměla, takže jsem ani nemohla být zklamána. Neskutečně obsáhlý jídelní lístek, což už samo o sobě na mě působí vždy odrazujícím dojmem. Celkově typ restaurace, který byl běžný před mnoha lety, v současné době však docela mimo. Servírování na otlučených talířích, s tím jsem se nesetkala ani nepamatuju. Za mě doporučit nemohu, ale věřím, že spousta lidí sem chodí ráda a je spokojená. A tak to ostatně má být, ať si každý vybere, co se mu líbí a kde se cítí dobře. Já vím, že za ty samé peníze se najím v řadě jiných restaurací líp.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je nedaleko od náměstí, v dobře přístupné pěší zoně.Má zajímavé uspořádání,stoly jsou odděleny boxy.Možnost je využít i nekuřácky salonek,který je poměrně velký.Vstřícná obsluha.Kuchyně tradiční,jídlo bylo chutné.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO