Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Hradbách

Restaurace Na Hradbách nabízí tradiční českou kuchyni či minutková jídla. Široký výběr je také ze zeleninových a těstovinových salátů. Možnost využití salónku pro 30-40 osob pro jakoukoli společenskou akci. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako obvykle jsem s rodinou svého syna (a svojí manželkou) slavili pohodovým obědem narozeniny. A na tuto restauraci je spolehnutí. Jídlo dle mého vkusu, ceny přiměřené, personál ochotný. Co víc si přát?
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsem navštívil s rodinou poněkolikáté během letošního roku. A tentokrát jsem opravdu nadmíru spokojen s kvalitou jídla. To ostatní - personál, prostředí - zůstalo stejné, jídlo ale bylo (ač jsme čekali trochu déle) vynikající.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné poobědvání v příjemném prostředí s pětičlennopu rodinkou mladšího syna za rozumné ceny. Jídlo bylo chutné, maso měkké (i pro špatné zuby). Personál ochotný a vlídný. Jen bych preferoval větší výběr v pivech (i když Starobrno 11 docela ujde).
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO