Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 14x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Hradbách

Restaurace Na Hradbách nabízí tradiční českou kuchyni či minutková jídla. Široký výběr je také ze zeleninových a těstovinových salátů. Možnost využití salónku pro 30-40 osob pro jakoukoli společenskou akci. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako obvykle jsem s rodinou svého syna (a svojí manželkou) slavili pohodovým obědem narozeniny. A na tuto restauraci je spolehnutí. Jídlo dle mého vkusu, ceny přiměřené, personál ochotný. Co víc si přát?
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsem navštívil s rodinou poněkolikáté během letošního roku. A tentokrát jsem opravdu nadmíru spokojen s kvalitou jídla. To ostatní - personál, prostředí - zůstalo stejné, jídlo ale bylo (ač jsme čekali trochu déle) vynikající.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné poobědvání v příjemném prostředí s pětičlennopu rodinkou mladšího syna za rozumné ceny. Jídlo bylo chutné, maso měkké (i pro špatné zuby). Personál ochotný a vlídný. Jen bych preferoval větší výběr v pivech (i když Starobrno 11 docela ujde).
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO