Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 7x 100 0

Restaurace Na Hradbách

Přehled hodnocení
84% celkově
88% personál
76% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 3x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace je velice příjemná, byli jsme zde na rodinné večeři. Úprava jídel je nápaditá a originální, přitom pokrmy jsou velice chutné. Obsluha super, příjemná a usměvavá.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Měli jsme zrovna asi smůlu ale restaurace byla plně obsazena...takže dost hlučná.....než se k nám dostala obsluha také dost trvalo......Měli jsme svíčkovou, už jsem měla v životě lepší ale v podstatě se jídlu nedá nic vytknout. Každopádně až budeme zase v Slavkově zkusíme to zde znovu :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Ochotný personál, dobré, hezky naaranžované jídlo.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci Na Hradbách ve Slavkově jsme byli moc spokojeni. Obsluha milá, rychlá, ochotná a jídlo vynikající. Chutné a i vzhledově krásné. Opravdu mohu tuto restauraci vřele doporučit všem.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Poloha restaurantu na konci slepé ulice zajišťuje hostům klidnou a pohodovou atmosféru. Interiér však trpí nedokončeností a rozháraností. Na jedné straně je tu výtvarné umění a hned vedle moderní LED televize, na níž běží klipy hudebního kanálu. Šedivé stěny a nezakončené trčící kabely se bijí s útulnost vzbuzujícími masivními dřevěnými stoly a dlouhými lavicemi. Nekuřácké prostory ve formě jakéhosi zimního altánu jsou trefou do černého. Obsluha je pozorná, všímavá a o hosty se stará příkladně. Nechybí jí rychlost a přehled. Na úvod si vybírám hovězí carpaccio s bagetkami. Vynikající černé olivy, pravá feferonka, parmezán na posypání a v neposlední řadě krásně ohřáté bagetky dělají z tohoto předkrmu zážitek, který v podniku této kategorie překvapí. To ještě netuším, jaký gurmánský zázrak mi přinesou posléze. Fajitas je mi servírováno na ještě rozpálené pánvi a voní přenádherně. Pšeničné tortilly jsou podávány sólo, stejně jako salsa a zakysaná smetana. Restovaná zelenina je lehce pikantní, kuřecí maso krásně připravené a celek se poměřuje s něčím, na co se jednoduše nezapomíná. Dokonalost na talíři, tedy pardon na pánvi. Dezert na závěr, kterým je tiramisu s horkým lesním ovocem, pak už jen potvrzuje, že v restauraci Na hradbách se za kuchyni rozhodně stydět nemusejí. I tento chod je vynikající. Drobnou výtku bych snad měl jen ke „kabaretní“ oplatce, ale to je skutečně jen na okraj, jinak je to bez výhrad. Restaurace Na hradbách mě překvapila a nemohu jinak, než ji doporučit k návštěvě každému, kdo má rád dobré a chutné jídlo.
Restaurace Na Hradbách Restaurace Na Hradbách Restaurace Na Hradbách

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO