Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Na Hradbách Slavkov

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hledali jste restauraci, kde bude televize kvůli biatlonu. A našli jste tuto skvělou restauraci. Prostředí bylo krásné, obsluha příjemná, vždy nám skvěle poradila. Jídlo bylo vynikající. Moc jsme si pochutnali. Děkujeme.
Restaurace Na Hradbách Slavkov Restaurace Na Hradbách Slavkov Restaurace Na Hradbách Slavkov Restaurace Na Hradbách Slavkov Restaurace Na Hradbách Slavkov Restaurace Na Hradbách Slavkov
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace je velice příjemná, byli jsme zde na rodinné večeři. Úprava jídel je nápaditá a originální, přitom pokrmy jsou velice chutné. Obsluha super, příjemná a usměvavá.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Měli jsme zrovna asi smůlu ale restaurace byla plně obsazena...takže dost hlučná.....než se k nám dostala obsluha také dost trvalo......Měli jsme svíčkovou, už jsem měla v životě lepší ale v podstatě se jídlu nedá nic vytknout. Každopádně až budeme zase v Slavkově zkusíme to zde znovu :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Ochotný personál, dobré, hezky naaranžované jídlo.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci Na Hradbách ve Slavkově jsme byli moc spokojeni. Obsluha milá, rychlá, ochotná a jídlo vynikající. Chutné a i vzhledově krásné. Opravdu mohu tuto restauraci vřele doporučit všem.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Poloha restaurantu na konci slepé ulice zajišťuje hostům klidnou a pohodovou atmosféru. Interiér však trpí nedokončeností a rozháraností. Na jedné straně je tu výtvarné umění a hned vedle moderní LED televize, na níž běží klipy hudebního kanálu. Šedivé stěny a nezakončené trčící kabely se bijí s útulnost vzbuzujícími masivními dřevěnými stoly a dlouhými lavicemi. Nekuřácké prostory ve formě jakéhosi zimního altánu jsou trefou do černého. Obsluha je pozorná, všímavá a o hosty se stará příkladně. Nechybí jí rychlost a přehled. Na úvod si vybírám hovězí carpaccio s bagetkami. Vynikající černé olivy, pravá feferonka, parmezán na posypání a v neposlední řadě krásně ohřáté bagetky dělají z tohoto předkrmu zážitek, který v podniku této kategorie překvapí. To ještě netuším, jaký gurmánský zázrak mi přinesou posléze. Fajitas je mi servírováno na ještě rozpálené pánvi a voní přenádherně. Pšeničné tortilly jsou podávány sólo, stejně jako salsa a zakysaná smetana. Restovaná zelenina je lehce pikantní, kuřecí maso krásně připravené a celek se poměřuje s něčím, na co se jednoduše nezapomíná. Dokonalost na talíři, tedy pardon na pánvi. Dezert na závěr, kterým je tiramisu s horkým lesním ovocem, pak už jen potvrzuje, že v restauraci Na hradbách se za kuchyni rozhodně stydět nemusejí. I tento chod je vynikající. Drobnou výtku bych snad měl jen ke „kabaretní“ oplatce, ale to je skutečně jen na okraj, jinak je to bez výhrad. Restaurace Na hradbách mě překvapila a nemohu jinak, než ji doporučit k návštěvě každému, kdo má rád dobré a chutné jídlo.
Restaurace Na Hradbách Slavkov Restaurace Na Hradbách Slavkov Restaurace Na Hradbách Slavkov

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO