7 fotek

Restaurace Na Fojtství

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Na Fojtství

Restaurace Na Fojtství hostům nabízí kromě tradiční české kuchyně se třemi druhy týdenního poledního menu také pizzu z pravé italské pece. To vše i s dovozem až k Vám domů. Dále nabízí možnost pořádání společenských a rodinných oslav a událostí, přátelských posezení s přáteli, firemních akcí a pohřebních hostin v nekuřáckém salónku s kapacitou cca 20 osob nebo velkém sále s kapacitou cca 100 osob.
V letním období nabízí posezení na velké letní terase, která je z části zastřešená takže Vás déšť nepřekvapí ani neohrozí. U restaurace je možnost parkování jak pro vášnivé cyklisty tak pro automobily. 

Zobrazit více
  • +1

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 3
  • Prostředí: 4

Po proběhlé mši za našeho kolegu v nedalekém kostele jsme se sešli v hojném počtu (asi 25 osob ( další odjeli) v této restauraci. Byl pro nás připraven sál, a tak si každý dal co chtěl. Obsluha byla dobrá, děvčata to stíhala dobře. Pití i jídlo výborné. Výtka je pouze na WC, kde na pánském WC chyběly ubrousky (utěrky) na osušení. Návštěvu určitě doporučuji. AKu.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace