Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Fojtství

Restaurace Na Fojtství hostům nabízí kromě tradiční české kuchyně se třemi druhy týdenního poledního menu také pizzu z pravé italské pece. To vše i s dovozem až k Vám domů. Dále nabízí možnost pořádání společenských a rodinných oslav a událostí, přátelských posezení s přáteli, firemních akcí a pohřebních hostin v nekuřáckém salónku s kapacitou cca 20 osob nebo velkém sále s kapacitou cca 100 osob. V letním období nabízí posezení na velké letní terase, která je z části zastřešená takže Vás déšť nepřekvapí ani neohrozí. U restaurace je možnost parkování jak pro vášnivé cyklisty tak pro automobily. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Po proběhlé mši za našeho kolegu v nedalekém kostele jsme se sešli v hojném počtu (asi 25 osob ( další odjeli) v této restauraci. Byl pro nás připraven sál, a tak si každý dal co chtěl. Obsluha byla dobrá, děvčata to stíhala dobře. Pití i jídlo výborné. Výtka je pouze na WC, kde na pánském WC chyběly ubrousky (utěrky) na osušení. Návštěvu určitě doporučuji. AKu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO