Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Na Farmě Líšťany

Restaurace Na farmě vznikla renovací a přestavbou starého selského dvora. Jídelní lístek se zde skládá ze základního výběru minutkové kuchyně, ale jeho hlavní náplní je především tzv. „variabilní“ speciální nabídka, která se mění v pravidelných intervalech každých 14 dní. Jídla na této speciální nabídce jsou sestavována především s ohledem na sezónnost používaných surovin, čímž je zaručena jejich čerstvost a kvalita. Kromě minutkové kuchyně zde každý všední den připravují vždy čerstvé denní menu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme byli na zvěřinovém degustačním menu, prostředí restaurace je velice příjemné a personál ochotný a pozorný. Pokud se degustačního menu týká, tak bylo velice dobře a kvalitně připraveno a bylo celkově velice chutné. Lze jen doporučit k návštěvě.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO