Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 60x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Farkáně

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Na Farkáně výborně vaří, vždycky nám tady moc chutná. Každý týden obměňují i polední menu, které je také skvělé a za rozumné ceny. Obsluha je někdy pomalejší, ale vždy příjemná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do této restaurace chodíme rádi s kolegy na polední menu. Vaří opravdu velmi dobře. Obsluha je milá a profesionální, ale občas strašně pomalá Jeden číšník v době obědů není dobrá volba.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme byli jako tradičně na tataráku, který byl výborný. Ochotná obsluha, nebyl problém opéct topinky bez tuku a sami tuto možnost nabídli, což bohužel nebývá zvykem.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Již druhá návštěva a předem namíchaný tatarák opět parádní. Obsluha pozorná a nevtíravá a sklenička luxusní malinovice jako pozornost podniku skvělý večer jen završila. Rozhodně doporučuji návštěvu
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci Na Farkáně navštívíme vždy, když máme chuť na opravdu výborný tatarský biftek. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Skvělý tatarák, výborné rakouské víno a velmi vstřícná obsluha.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Byla jsem zde na polední menu. Jídlo bylo vynikající, není mu co vytknout. Prostředí podniku je příjemné. Slabým článkem byla obsluha, která byla strašně pomalá. Škoda.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět výborné jídlo a pití. K jídlu jehněčí se špenátem a jelení medailonky. Jako zákusek skořicový krém a sněhové pusinky. Moc jsme si pochutnali. Obsluha jako vzdy milá a pozorná.
Restaurace Na Farkáně Restaurace Na Farkáně
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pěkná restaurace s dobrou kuchyní. Dal jsem si jelení s kroketami a byla to dobrá volba. Obsluha byla příjemná a všímavá. Na čepu mají Budvar a pivo z minipivovaru, uvítal bych větší nabídku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci Na Farkáně si vždycky moc pochutnám. Kvalita jídla je opravdu vynikající. Obsluha je profesionální a celou dobu se hostům věnuje. Na nic nemusíte zbytečně čekat.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Zevnejsek pusobi obycejne a tak me velmi mile prekvapil interier, ktery pusobi honosne. Obsluha se nam venovala a byla prijemna. Jidla nejsou predrazena a velmi mi chutnalo. Jednoznacne doporucuji :)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO