Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 50x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Farkáně

Přehled hodnocení
92% celkově
97% personál
88% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 28x
4 17x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci Na Farkáně navštívíme vždy, když máme chuť na opravdu výborný tatarský biftek. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Skvělý tatarák, výborné rakouské víno a velmi vstřícná obsluha.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Byla jsem zde na polední menu. Jídlo bylo vynikající, není mu co vytknout. Prostředí podniku je příjemné. Slabým článkem byla obsluha, která byla strašně pomalá. Škoda.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět výborné jídlo a pití. K jídlu jehněčí se špenátem a jelení medailonky. Jako zákusek skořicový krém a sněhové pusinky. Moc jsme si pochutnali. Obsluha jako vzdy milá a pozorná.
Restaurace Na Farkáně Restaurace Na Farkáně
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pěkná restaurace s dobrou kuchyní. Dal jsem si jelení s kroketami a byla to dobrá volba. Obsluha byla příjemná a všímavá. Na čepu mají Budvar a pivo z minipivovaru, uvítal bych větší nabídku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci Na Farkáně si vždycky moc pochutnám. Kvalita jídla je opravdu vynikající. Obsluha je profesionální a celou dobu se hostům věnuje. Na nic nemusíte zbytečně čekat.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Zevnejsek pusobi obycejne a tak me velmi mile prekvapil interier, ktery pusobi honosne. Obsluha se nam venovala a byla prijemna. Jidla nejsou predrazena a velmi mi chutnalo. Jednoznacne doporucuji :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zašli jsem sem na polední menu a byli jsme maximálně spokojeni. Jídlo bylo výborné a za přiměřenou cenu. Obsluha se o nás celou dobu moc hezky starala a na nic jsme nemuseli čekat. Doporučení podniku je určitě na místě.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byliśmy ponownie, tym razem na dziczyźnie. Zamówiliśmy 4 różne dania, próbując wzajemnie od siebie. Muszę przyznać, że opinie każdego z nas (4 os dorosłe + 5 letnie dziecko) były identyczne. Fantastyczny personel + bardzo dobra kuchnia. Mięso dokładnie takie jak ma być, nie przeciągnięte o idealnej konsystencji (plec z jelenia wręcz boska). Dodatki idealnie dopełniające smak, a nie przeszkadzające. Desery robione na miejscu były przysłowiową wisienką na torcie :) Z przyjemnością polecamy, a my wrócimy jeszcze wielokrotnie. Dziękujemy
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná obsluha, ochotná a sympatická. Jídlo je česká klasika na úrovni. Kvalitní suroviny i zpracování. Obzvláště zdařilé jsou místní speciality ze zvěřiny.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
velmi příjemná restaurace na klidném místě. Výborný namíchaný tatrák s neomezeným množstvím topinek, skvělá obsluha, která by se neztratila v podniku v centru Londýna. Rozhodně doporučuji návštěvu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO