Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 61x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Farkáně

Restaurace vám může nabídnout obědová menu, ale i catering pro vaše soukromé akce, které můžete pořádat přímo v restauraci. Personál pro vás připraví svatbu, rauty, oslavy a firemní večírky dle vašich představ.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zašli jsem sem na polední menu a byli jsme maximálně spokojeni. Jídlo bylo výborné a za přiměřenou cenu. Obsluha se o nás celou dobu moc hezky starala a na nic jsme nemuseli čekat. Doporučení podniku je určitě na místě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Na Farkáně výborně vaří, vždycky nám tady moc chutná. Každý týden obměňují i polední menu, které je také skvělé a za rozumné ceny. Obsluha je někdy pomalejší, ale vždy příjemná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do této restaurace chodíme rádi s kolegy na polední menu. Vaří opravdu velmi dobře. Obsluha je milá a profesionální, ale občas strašně pomalá Jeden číšník v době obědů není dobrá volba.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO