Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 45x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Farkáně

Restaurace Vám může nabídnout obědová menu, ale i catering pro Vaše soukromé akce, které můžete pořádat přímo v restauraci.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byliśmy ponownie, tym razem na dziczyźnie. Zamówiliśmy 4 różne dania, próbując wzajemnie od siebie. Muszę przyznać, że opinie każdego z nas (4 os dorosłe + 5 letnie dziecko) były identyczne. Fantastyczny personel + bardzo dobra kuchnia. Mięso dokładnie takie jak ma być, nie przeciągnięte o idealnej konsystencji (plec z jelenia wręcz boska). Dodatki idealnie dopełniające smak, a nie przeszkadzające. Desery robione na miejscu były przysłowiową wisienką na torcie :) Z przyjemnością polecamy, a my wrócimy jeszcze wielokrotnie. Dziękujemy
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná obsluha, ochotná a sympatická. Jídlo je česká klasika na úrovni. Kvalitní suroviny i zpracování. Obzvláště zdařilé jsou místní speciality ze zvěřiny.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
velmi příjemná restaurace na klidném místě. Výborný namíchaný tatrák s neomezeným množstvím topinek, skvělá obsluha, která by se neztratila v podniku v centru Londýna. Rozhodně doporučuji návštěvu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO