Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Faře

Příjemné posezení poskytuje stylová restaurace a salónek vybudované z bývalých koňských stájí. Restaurace má kapacitu 30 míst, salónek 20 míst, oba prostory jsou nekuřácké a ozvučené. Salónek díky své variabilitě stolového uspořádání a vybavení velkoplošnou TV umožňuje pořádání menších firemních školení, obchodních jednání, rodinných oslav, firemních večírků a sledování sportovních přenosů. Naše restaurace je zaměřena na tradiční jídla staročeské kuchyně. Pochutnáte si na recepisech našich babiček a upřednostňujeme regionální kuchyni Podkrkonoší. Menu obměňujeme s pravidelností střídání ročních období tak, abyste zde vždy našli něco zajímavého a lákavého. Skladbu jídel se snažíme volit tak, aby si zde každý mohl vybrat podle své chuti, pravidelně pečeme různé moučníky dle domácích recepisů. Samozřejmostí je výběr kvalitních moravských vín. Při přípravě pokrmů dbáme na nákup čerstvých surovin, převážně z místních zdrojů. Zajišťujeme též rauty a hostiny u příležitosti oslav, svateb, obchodních jednání, firemních akcí atd.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tak takovou obsluhu jsem ještě nezažil. Po celé tři dny s úsměvem na tváři, ochota samozřejmostí, prostě paráda. Krásné stylové prostředí. Večeře chutné, snídaně bohaté a ubytování nádherné. Všem doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace má jednu nevýhodu: že je daleko od Hradce ;-) Vše ostatní je skvělé: jídlo, personál, příjemné prostředí. Doporučuji ochutnat výbornou kulajdu, neváhejte si dát steak z kuřete s grilovanou zeleninou a šťouchanými brambory.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zkusili jsme víkend jehněčích specialit. Jehněčí vývar s báječnými domácími knedlíčky byl skvělý. Jehněčí kýta s krémovou kapustou (na obrázku) se v ústech rozplývala a bylinková bageta příjemně křupala. Žebírka na česneku a rozmarýnu byla dobrá, akorát chléb, který jsme k němu dostali, se příliš nehodil... Personál je zde vždy milý a vstřícný, jídlo nemá chybu, takže se zase rádi vrátíme, i když to sem máme 25 km...
Restaurace Na Faře
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO