Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Na Domkách

Restaurace Na Domkách nabízí posezení v kuřácké restauraci v loveckém stylu (kapacita 40 míst), v nekuřáckém salónku (kapacita 25 míst), v nekuřáckém velkém sále (kapacita 60 míst) či na velké terase (kapacita až 100 míst), ze 2/3 zastřešené, na které si můžete užívat jedinečné výhledy do údolí řeky Desné a na celý hřeben Hrubého Jeseníku s nejvyšší horou Praděd. Na děti čeká hřiště s houpačkami, kolotočem, skluzavkami a krytým pískovištěm. Využijte možnosti posezení v zahradním zastřešeném altánku u restaurace (kapacita 30 - 40 osob) s možností grilování a opékání pro skupiny ze škol, firem nebo jiných uzavřených společností. Ani u altánku nechybí houpačka pro zabavení dětí. V restauraci naleznete pohodu s domácí kuchyní, pestrým výběrem pohárů a jiných pochutin, alko i nealko nápojů. 

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO