Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Chatě

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace má výhodnou polohu u vily Tugendhat, uvítali jsme, ze se můžeme naobědvat hned po polední prohlídce. K mému zklamání jsme čekali na jídlo 45 minut. Obsluha čekání nijak nevysvětlila.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Měl jsem zde pracovní oběd. Jídlo byl rychle připravené, vychucené. Porce byla příjemná, člověk se dobře najedl. Navíc obsluha byla ochotná a všímavá. Takže mohu doporučit.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Jedina vyhoda restaurace je jeji blizkost ke Cat Cafe, kam muzete zajit, kdyz vas odradi protivna obsluha nebo nekonecne cekani. A btw snad posledni restaurace, kde jeste drzi pravidlo, ze do 200 se neda platit kartou. Kdyz si toho nevsimnete, tak vas zaplatit nechaji. Ale vynadaji vam (a ano, opravdu vynadaji - vy nechapete proc, ale po tom jak se chovali celou dobu vam to neprijde divne).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pěkná restaurace co se týká intreriéru. Na talíř nám naservírovali velmi dobré jídlo-já jsme zkusil kuřecí vývar a jehněčí guláš. I kolega si pochvaloval...podnik doporučuji.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Restaurace Na chatě pro nás byla opravdu hodně velkým zklamáním :-( Servírka byla sice příjemná, ale na voucher se dívala velmi nedůvěřivě a řekla, že půjde zavolat majiteli. Po chvíli se vrátila s tvrzením, že nový majitel restaurace s Restu nijak nespolupracuje a voucher u nich prostě uplatnit nemůžeme :-(( Naštěstí se toto vyřešilo než jsme si něco objednali, tak jsme naprosto znechucení a hladoví odešli.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Trochu byla obsluha překvapená, když jsem přišel s písemným záznamem z rezervace, ale hned mi ochodtně ukázala volný stůl. Paní, která nás pak obsluhovala nám dávala hned najevo, že je nás/ vnímá, dala nám dostatek času na výběr a jakmile viděla, že zřejmě máme vybráno přistoupila a osloužila nás. Na jídlo jme čekali optimální dobu. Pokud se týká jídla, tak bylo chuťově velmi dobře připravené, na talíři bylo pěkně rozmístěná, takže lákalo k ochutnání, Maso bylo trošku tužší - chtělo by to ostřejší nůž. Pivo měl správnou teplotu. Restauraci doporučuji - konec konců ji často využíváme a doporučujeme i našim zákazníkům.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je umístěna v klidné části Brna, z čehož těží především částečně zastřešená letní zahrádka. Interiér moderní, pěkný, světlý, ale např. velká televizní obrazovka na stěně jak v nějakém sportbaru nižší cenové kategorie silně sráží celkový dojem a působí rušivě a nepatřičně. Personál pozorný a vstřícný, jen ohledně rezervace na úvod byl poněkud zmatený. Jídelní lístky vlepené do normálních knih jsou zajímavý nápad, jen už je na nich znát, kolik rukou je drželo a prohlíželo. Jídlo solidní standard. Hovězí vývar s raviolami, plněnými masem je docela zajímavá inovace klasické receptury. Špenátovým tagliatelle s kuřecím masem by se dala vytknout snad jen lehce „lepivá“ konzistence, jinak chuťově byly v pořádku. Miska tiramisu bylo závěrečné překvapení. Desertu je totiž poměrně slušná porce a je opravdu hodně sladký, nicméně chutnal znamenitě. Espresso Piazza Doro bylo servírováno s horkou napěněnou smetanou v konvičce a se sušenkou, chyběla jen voda. Červené rozlévané víno Fangalo, původem z Afriky, bylo nevýrazné a podávané příliš vychlazené. Celkový dojem až na pár zmíněných výhrad dobrý.
Restaurace Na Chatě Restaurace Na Chatě
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO