Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Motýlek

Při přípravě jídla se v Restauraci Motýlek klade důraz na použití nejlepších a nejčerstvějších surovin, které zpracovávají velmi šetrnými postupy dle zásad moderní kuchyně. Připravuje se polední menu, které je složeno z polévky a možností výběru ze tří jídel.

Nabízí široký výběr vín, koktejlů a také výbornou kvalitní kávu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V podstatě hodnotím kladně. Skvělý výběr piv z malých pivovarů, to určitě hodnotím pozitivně, netrápí nás klasikou jako všude jinde. Hovězí steak byl výborný, horší to bylo s vepřovou panenkou, která by si zasloužila lepší péči, byla vysušená. Kvůli tomu je hodnocení trochu nižší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné prostředí, jídlo moc dobré, pěkné porce, upravené a pěkný servis, jen by to chtělo zapracovat na sociálkáck, wc dost kazí dojem. Ale doufám, že v budoucnu i tento nedostatek odstraní.
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Personál perfektní, to nemám co vytknout, já si objednala vynikající paštiku, kozí sýr taky ušel a losos s grilovanou zeleninou taky dobrý, bylo vidět že byl čerstvý, ale ostatní si objednali bio steak a katastrofa stejně jak ty záchody, bohužel:/
Restaurace Motýlek Restaurace Motýlek Restaurace Motýlek Restaurace Motýlek
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO