Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotografie
Na mapě

Informace Restaurant Morris

Restaurace Morris je stylová restaurace s atriovým výhledem zaměřená na středozemní kuchyni. Je součástí hotelu Morris. Hotel Morris **** se nachází v centru České Lípy na náměstí TGM. Hotel Morris je hotel, který vznikl propojením tří budov. Budovy prošly kompletní nákladnou rekonstrukcí a svou jedinečnou architekturou se řadí mezi hlavní dominanty náměstí v České Lípy.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Velmi příjemné místo, kde lze posedět a nerušeně povídat v klidném prostředí. Personál byl velmi milý, ochotný a příjemně komunikoval. Jídlo bylo opravdu dobré - chutné, kvalitně připravené a hezky prezentované. Pokud hledáte v České Lípě velmi dobrý standard rozhodně restauraci doporučuji.

Pavel
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Výborné jídlo, milá obsluha a luxusní prostředí. Bohužel během naší návštěvy se stala nehoda v kuchyni, takže jsme na jídlo čekali opravdu dlouho, za což se nám obsluha velmi omlouvala a nejen to, jako omluvu jsme obdrželi pití zdarma, za celý večer. Musím dodat, že to se mi stalo poprvé a velmi příjemně mě to překvapilo. Určitě se sem ještě vrátíme, tuto restauraci mohu vřele doporučit.

Hana Szakálová
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba