Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurant Morris

Restaurace Morris je stylová restaurace s atriovým výhledem zaměřená na středozemní kuchyni. Je součástí hotelu Morris. Hotel Morris **** se nachází v centru České Lípy na náměstí TGM. Hotel Morris je hotel, který vznikl propojením tří budov. Budovy prošly kompletní nákladnou rekonstrukcí a svou jedinečnou architekturou se řadí mezi hlavní dominanty náměstí v České Lípy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo, milá obsluha a luxusní prostředí. Bohužel během naší návštěvy se stala nehoda v kuchyni, takže jsme na jídlo čekali opravdu dlouho, za což se nám obsluha velmi omlouvala a nejen to, jako omluvu jsme obdrželi pití zdarma, za celý večer. Musím dodat, že to se mi stalo poprvé a velmi příjemně mě to překvapilo. Určitě se sem ještě vrátíme, tuto restauraci mohu vřele doporučit.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO