Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Monínec

Restaurace v hotelu Monínec*** nabízí kvalitní kuchyni a příjemné posezení s výhledem na panorama Českého Meránu. Kuchyně hotelové restaurace nabízí tradiční česká jídla i speciality pro mlsné jazýčky. Snaží se používat místní suroviny, vylučují polotovary, dochucovadla a instantní náhražky. Při vytváření jídelníčků vychází z toho, že se nachází v lesích, takže ve zdejších jídlech najdete houby, borůvky, lesní plody. Na podzim a v zimě zařazují zvěřinové maso. Od 11 do 17 hodin pro hosty připravují denní menu z hotových jídel a od 17 hodin si hosté mohou vybírat z minutkového jídelního lístku. Pro firemní i soukromé akce a oslavy připravují rauty, bufety, slavnostní hostiny. Jídla připravuje kolektiv pod vedením šéfkuchaře Marka Volšanského.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Druhá večeře v rámci našeho pobytu. Na doporučení jiného recenzenta jsme si dali tataráček, nestandardní provedení s kapary, ale velmi chutné. Pak burger, rump steak a gnochi. Vše velmi dobré, jako hnidopich bych na steak uvítal i ještě kvalitnější maso ( ano, to by nestál danou cenu), na gnochi se špenátem bych dal kapku míň pepře a burger bych nechal, byl výborný.
Restaurace Monínec Restaurace Monínec Restaurace Monínec Restaurace Monínec
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hezká restaurace s milým personálem. Ochotně vyhoví požadavkům hostů a my bohužel upravujeme jídla často. Velký salát s grilovaným hermelínem byl ze zcela čerstvé zeleniny, hermelín by si zasloužil být teplejší. Vepřový steak výborný, díky velmi libovému masu by se hodilo víc nějaké omáčky. Jinak spokojenost. PS. Krotekty mají výtečné.
Restaurace Monínec Restaurace Monínec
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Krásná moderní restaurace s úžasným výhledem do okolí, milá obsluha a zajímavé menu, které čas od času šéfkuchař pozměňuje. Moc nám chutnalo a jezdíme sem moc rádi na posezení s rodinou :-)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO