Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 32x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Monarchie

Restaurace umístěná v pražském paláci Lucerna láká návštěvníky na kombinaci pokrmů inspirovaných kuchyní Rakouska-Uherska a stylově zařízeným interiérem. Pokud hledáte oázu klidu v rušném centru města s výborným jídlem, neopakovatelnou atmosférou a možností posezení v klimatizovaném, kompletně nekuřáckém prostředí, jste na správném místě.

Restaurace Monarchie - portréty rakouských panovníků a erby šlechtických rodů lemují zdi a vkusně doplňují interiér, menu je zaměřeno na středoevropskou kuchyni, pokrmy ryze české, ale naleznete zde i vlivy italské či francouzské gastronomie (stejně jako na rakouském dvoře).  

Monarchie nabízí příjemné posezení nad kávou nebo dobrým jídlem za velmi přijatelné ceny a přímo v jedné z nejslavnějších pražských staveb.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili díky 20% slevě, kterou jsme získali ke vstupence do kina Lucerna (které mimochodem doporučujeme, jedná se o hezké a klasické kino). Prostředí příjemné, personál ochotný, jídlo jsme dostali i v poměrně pozdních večerních hodinách. A právě jídlo bylo na celé návštěvě nejlepší, halušky byly velmi chutné, hráškový krém skvostný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace velmi dobrá, rezervační systém ale selhal.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO