Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Modřanská Archa

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nejlepší volba podniku v okolí, jídlem jsem byl nadšený který zajistil usměvavý, milý a velice ochotný personál, nevadí přítomnost v doprovodu psích kamarádů. Při plném obsazení je prostředí dost hlučné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po kratší době opět do Modřanské Archy. Tentokrát s kamarádem jen na pár piv a ty výborné domácí lupínky s česnekovým dresingem. Ty rozhodně doporučuji ochutnat!
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci Modřanská Archa jsme si vybrali pro oslavu inženýrských promocí. Rodinná oslava zde byla velmi příjemná, velice dobře jsme se najedli a vše zapili nefiltrovanou Plzní. Děkujeme
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byl jsem zde jen na pivě a na domácích chipsech. V restaruaci bylo hodně dětí. Obsluha byla příjemná. Domácí chipsy s česnekovým dipem byly velmi dobré, ale přesáklé olejem. Nebylo by na škodu je krájet šírší a osušit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Modřanská archa mám kousíček od bytu, takže jsem byl překvapený, že jsem takovou restauraci celkem dlouho přehlížel. Atmosféra tam je příjemná, personál milý a pivo (Pilsner) výborné. Co se týče jídla, měli jsme pouze domácí chipsy, které byly velmi dobré. Určitě tedy doporučuji k návštěvě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice vynikající kucharske dovednosti.... DENNÍ I POLEDNÍ NABÍDKA ....Maximální spokojenost .... DOPORUČUJI
Restaurace Modřanská Archa Restaurace Modřanská Archa
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Do Archy chodíme od té doby co jí otevřeli. Dříve jsme odcházeli naštváni po pár zvláštních zážitcích, ale poslední dobou se zlepšila kuchyně a kromě plzeňských piv která moc nemusím mají nyní třeba Cvikov. Dnes jsme si pochutnali jak na jídle (méně soli by neškodilo) tak i na pivě. Jen Burgery jsou vysoké, já i ostatní bychom upřednostňovali nižší - je to jídlo určené aby se jedlo rukou. A ne abych páchal na stole operaci. Byli jsme tam nyní dvě neděle za sebou, takže jsme potkali i obě skupiny obsluhy a musím říct, že obě jsou výborné. Takže palec nahoru
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO