Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mlýnský domov

Příjemné, romantické prostředí ve stylu mlýna s rustikálním nábytkem. Široký sortiment kvalitní české kuchyně z čerstvých surovin. Křupavé pizzy z pravé italské pece na dřevo. Narozeninové oslavy, svatební hostiny, firemní večírky, školení, dětské párty. V létě zahrádka, v zimě útulná zimní zahrada. Možnost grilování v otevřeném krbu - selátko, kýta na kosti, kuřata, ražniči.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Mlýnském domově se dá velmi dobře najíst, a to za rozumné peníze. Nejinak tomu bylo i tentokrát. Rezervace zafungovala bez problémů, jídlo bylo téměř okamžitě u nás. Rádi se sem vracíme, můžeme jen doporučit. Přes poledne doporučujeme rezervaci.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Hned od příchodu je velmi příjemná a komunikativní obsluha zde jen pro vás. Byli jsme s ní velmi spokojeni a hned předkrm - tatarský biftek - byl vynikající, ostatní chody byly opět skvělé. Mezi hlavními chody vede 300g biftek, u kterého nejvíc chválím nejen úpravu, která je tak, jak si objednáte, což není všude samozřejmostí, ale hlavně je horký až do konce - všude jinde už je skoro vystydlý, než se propracujete k polovině. Pochvalu zaslouží i dezert - smažené meruňky plněné vanilkovou zmrzlinou s pravou vanilkou a s napěnenou vanilkovou omáčkou. Určitě zase uděláme oslavu tady, až se nás sejde víc.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO